Czas

Ulti Clocks content

Kalendarz

poprzednim miesiącu maj 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

Przed nami

Brak wydarzeń

Najczęściej czytane

Facebook

Portale

portal pzz
portal zegluje
portal sail
 portal zagle
 portal zeglarstwo
portal zeglarstwo waw
 

Statystyki

Użytkowników : 70
Artykuły : 182
Odsłon : 379412

Klub

Stowarzyszenie

 kejalogoMorąski Klub Żeglarski KEJA jest organizacją pozarządową zrzeszającą pasjonatów żeglarstwa z Morąga, Warszawy, Olsztyna, Elbląga i kilku innych miejscowości. Głównym celem Klubu jest popularyzacja żeglarstwa, prowadzenie przystani żeglarskiej, pływania rekreacyjne i regatowe na jeziorze Narie oraz po morzach i oceanach. Organizujemy także kursy żeglarskie, motorowodne i na ratowników WOPR.

Nasza baza żeglarska znajduje się około kilometra od miejscowości Bogaczewo koło Morąga. Klub zrzesza kilkadziesiąt osób. W bazie dysponujemy nowoczesnym budynkiem klubowym, sanitariatem, miejscem na ognisko. W Morągu (ok. 5 km) znajduje się szpital, ośrodki zdrowia, policja, straż pożarna i inne instytucje oraz sklepy spożywcze kilku sieci.

Jezioro Narie ma najwyższą klasę czystości - nadaje się doskonale do nurkowania. Największa głębia ma 45 metrów.

Narie jest trudne w nawigacji ale dostarcza niezapomnianych wrażeń. Liczne wyspy (17), wyniesione brzegi obrośnięte lasami powodują liczne odkrętki wiatru ale przecież to jest to co najbardziej lubimy!

Bogata baza turystyczna w Bogaczewie i Kretowinach pozwala na spędzanie czasu poza pływaniami w bardzo dobrych warunkach i dostosowanych do kieszeni wszystkich miłośników wiatru i wody.

 

Baza

 

2013 06 12 kejaSiedziba Morąskiego Klubu Żeglarskiego KEJA mieści się w Morągu (województwo warmińsko-mazurskie, w przybliżeniu w połowie drogi między Elblągiem a Olsztynem). Baza Klubu znajduje się około 5 kilometrów od miasta i około jednego kilometra od Bogaczewa. Tamże (około 1 km od Bazy) znajduje się kilka sklepów spożywczych, przystanek autobusowy a sama Baza graniczy z ośrodkiem wypoczynkowym (bary, dyskoteki, domki do wynajęcia, basen wypożyczalnie, kręgle) Sama baza jest nadzorowana przez p. Henryka i posiada własny parking i slip. Baza wyposażona jest w: parking, slip, energię elektryczną, wodę, miejsce na ognisko, pomieszczenie wykładowe - magazyn, pomieszczenie socjalne z ubikacją i prysznicem. Baza jest nadzorowana. Na jej terenie stacjonuje jednostka W.O.P.R. W pobliskim Morągu (ok. 5 km od siedziby. Istnieje transport autobusowy) znajdują się: szpital, ośrodki zdrowia, pogotowie ratunkowe, hotele, apteki, posterunek policji, straż miejska, sklepy spożywcze różnych sieci, sklepy przemysłowe, warsztaty samochodowe, księgarnie, firmy informatyczne, straż pożarna, instytucje samorządowe.

Konto

Przypominamy o zmianie numeru konta Stowarzyszenia!

Uwaga! Nowy numer konta:

 

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. (BGŻ)
65 2030 0045 1110 0000 0258 8350

Logowanie

Foto

10.jpg

Teraz na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Pogoda

Komentarze

Sklepy żeglarskie

sklep raksa 
 sklep centrum
 sklep ezeglarski
 sklep hobby
sklep szopeneria
Reklama
Reklama
Reklama